KONST / Litografier / Litografi 7063484
nr 706 3484
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), osignerad, 21x29
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:46:54
100 kr
200 kr
Peter Dahl (f. 1934)